Виставка живопису Юлії Совтус

Совтус Юлія Володимирівна народилася 28 травня 1980 року в м. Івано-Франківську. Навчалася на художньому факультеті Прикарпатського університету імені В. Стефаника. Вперше авторка брала участь у художній виставці ще восени 2004 року. У грудні 2004 року – січні 2005 року пані Юлія була учасником виставки сучасного релігійного мистецтва в м. Івано-Франківську.

З березня 2005 року авторка виставки є членом молодіжної мистецької формації «Форумс» при Івано-Франківському художньому музеї. Перша персональна виставка художниці «Мить душі» відбулася у липні 2007 року в місті Івано-Франківську. У жовтні 2011 року вона брала участь у пленері у м. Поронін-Закопане (Польща).

У галереї «Арт на Мур» її роботи вперше виставлялися у 2012 році – персональна виставка «Пастель». У січні 2014 року пані Юлія відкрила у Фортечній галереї «Бастіон» свою нову персональну виставку «Етюди».

Нова виставка присвячена мальовничим куточкам природи, які завдяки мистецькому переосмисленню авторки набули незвичного, майже інопланетного колориту. Перед її картинами хочеться зупинитися довше, щоб насолодитися незвичними деталями і поєднаннями кольорів.

Запрошуємо!

15.07.2020