Виставка міжнародного мистецького проєкту «Арт Аксіс»

З 23 жовтня по 6 листопада 2021 року у Фортечній галереї Бастіон триватиме виставка, ініційована міжнародним мистецьким проєктом «Арт Аксіс» (з латини – «вісь мистецтва»).

Проєкт стартував у 2018 році у результаті партнерської ініціативи Громадської організації «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив» у місті Львові та Львівського обласного благодійного фонду «ТОРБА».

Мета проєкту – розбудова міжнародного культурно-мистецького співробітництва і партнерства для підтримки творців незалежно від їхнього віку, етнічної, релігійної чи творчої приналежності. Місія проєкту –допомагати розвивати художні здібності людям з особливими потребами та обдарованим дітям, позбавленим батьківської опіки.

Для участі в ART AXIS 2021 оргкомітетом зареєстровано понад півтораста заявок з художніми роботами з Бразилії, Гаїті, Еквадору, Іспанії, Італії, Канади, Коста-Ріки, Мексики, Південної Африки, Португалії, Польщі, Сполучених Штатів Америки, України, Франції та Чехії від авторів вікового діапазону 6 – 60+ років. Рішенням кваліфікаційної колегії до виставки відібрано 27 художніх творів.

Цьогорічна тема міжнародного проєкту Арт Аксіс – восьмий день тижня. Мабуть, багатьом із нас бракує такого дня, і кожен використав би його на свій розсуд. Хтось для завершення справ, а хтось для спілкування з близькими і коханими, для творчості, власних мрій і фантазій.

Запрошуємо до перегляду!

25.10.2021