ua pl en

Виставка "RED and BLACK"

RED & BLACK
Персональна виставка живопису, графіки і фотографії 
члена Національної спілки художників України Ореста Костіва.
Відкриття виставки 22 травня 2013 року о 16:00

Ім’я художника Ореста Костіва сьогодні відоме далеко за межами України. Він учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок, а його роботи набувають все більшої популярності серед знавців та колекціонерів творів мистецтва.
На рахунку Ореста Костіва 37 виставок, з них 8 персональних.
Відомий український мистецтвознавець професор Дмитро Горбачов, відзначаючи високу мистецьку вартість творів Ореста Костіва, дає визначення його основного творчого напряму як ліричний сюрреалізм.

На виставці «RED & BLACK» представлено твори трьох мистецьких напрямів: сюрреалістичного, абстрактно-геометричного і концептуального. Захоплення різноманітністю форм виразу змінюється бажанням пояснити, розшифрувати. Конфронтація виникає не між творами художника і нами, вона відбувається в нас самих, вона змушує визначити наше відношення до позиції художника і свою власну позицію.
Таким чином виставка ставить перед художником і глядачем приховане питання про сенс і межу сприйняття предмета, в пізнанні якого вони приймають участь. Така співучасть може бути сигналом, який означає, що наше усвідомлення мистецтва дозріло до його критики.
Виставка «RED & BLACK» дає можливість на зіставленні червоного і чорного створити особливу проекцію контрастів і по-новому відкрити значення символу кольорів, прослідкувати їх взаємопроникнення і взаємодоповнення.

22.05.2013 - 15.06.2013

цікаве
 • Виставка "Хвилини натхнення"

  Сьогодні, 10 червня, розпочинається виставка Галини Гавриленко "Хвилини натхнення"- картини виконані в техніці вишивки шовковими стрічками.&...

  Галина Гавриленко

  10.06.2013

 • Варто відвідати!

  Виставка "50 видантих фотографій National Geographic"

  Одразу після виставки в Києві, маємо за честь запросити вас на виставку «50 видатних фотографій National Geographic» в Івано-Франківську,...

  National Geographic Преса про виставку: Галицький кореспондент Репортер

  31.05.2013

 • Фото виставка "Любити Слов'янку"

  Слов’янка …Хто вона? Яка її місія? В чому її сутність? Своєю енергією вона запалює світ, вона дарує життя, вона надихає на звершення, вон...

  Тетяна Кріль

  23.07.2013