ua pl en

Виставка "RED and BLACK"

RED & BLACK
Персональна виставка живопису, графіки і фотографії 
члена Національної спілки художників України Ореста Костіва.
Відкриття виставки 22 травня 2013 року о 16:00

Ім’я художника Ореста Костіва сьогодні відоме далеко за межами України. Він учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок, а його роботи набувають все більшої популярності серед знавців та колекціонерів творів мистецтва.
На рахунку Ореста Костіва 37 виставок, з них 8 персональних.
Відомий український мистецтвознавець професор Дмитро Горбачов, відзначаючи високу мистецьку вартість творів Ореста Костіва, дає визначення його основного творчого напряму як ліричний сюрреалізм.

На виставці «RED & BLACK» представлено твори трьох мистецьких напрямів: сюрреалістичного, абстрактно-геометричного і концептуального. Захоплення різноманітністю форм виразу змінюється бажанням пояснити, розшифрувати. Конфронтація виникає не між творами художника і нами, вона відбувається в нас самих, вона змушує визначити наше відношення до позиції художника і свою власну позицію.
Таким чином виставка ставить перед художником і глядачем приховане питання про сенс і межу сприйняття предмета, в пізнанні якого вони приймають участь. Така співучасть може бути сигналом, який означає, що наше усвідомлення мистецтва дозріло до його критики.
Виставка «RED & BLACK» дає можливість на зіставленні червоного і чорного створити особливу проекцію контрастів і по-новому відкрити значення символу кольорів, прослідкувати їх взаємопроникнення і взаємодоповнення.

22.05.2013 - 15.06.2013

цікаве
 • Галерея "Арт на Мур"

  Арт-акція Мирослава Яремака "Папір.Графіт.Профіт"

  Відомий своїми дивовижними, несподіваними, але змістовними та необхідними арт-проектами івано- франківський художник-концептуаліст Мирослав Яремак у...

  03.03.2017

 • Галерея "Арт на Мур" /16.00

  Арт-проект "АСАМБЛЯЖ КОЛАЖ ІФ"

  Експонуються артефакти: Опанаса Заливахи Ореста Заборського Анатолія Звіжинського Юрія Іздрика Ростислава Котерліна Володимира Луканя Володи...

  Мирослав Яремак

  01.04.2015

 • Галерея "Арт на Мур" \ 17.00

  Арт-проект "Люстрація"

  Проект «ЛЮСТРАЦІЯ», автор Юрій Бакай. Галерея «Арт на мур», 2015 Основна ідея проекту: відображення суспільних тенденцій...

  Юрій Бакай

  17.03.2015