ua pl en

Виставка живопису Ігоря Панчишина "Серпень"

Ігор Панчишин

Народився в м. Станіславові в 1955 р.
Закінчив «Львівський Політехнічний Інститут» (тепер -Національний технічний університет Львівська Політехніка) в 1978 р.
Архітектор-реставратор, фотограф, художник, читач і «пописувач» до мистецьких видань…

Професійно займається архітектурою і збереженням архітектурних пам’яток.

Живописні роботи перебувають у численних колекціях по всіх-усюдах і в процесі підготовки до ретроспективної виставки в наступному році, художник вирішив оглянути разом з пошановувачами і доскіпливими критиками, а також колекціонерами часточку наступної програми чи не першої, очікуваної багато років ретроспективної виставки. Оскільки останнім часом художник активно розробляє абстрактні теми, то певний мотив літа, що минає, літа, яке спонукає до загально знайомих і не обтяжених пошуками конструкцій, повертає автора до легких ліричних мотивів, а глядачів до милих оку спогадів недавніх років і триваючого серпня.

У живописі та фото художник декларує любов до рідного міста, цитує і мікшує фрагменти архітектури, фіксує мінливості настроїв, гру світла й тіней, усього що творить неповторний колорит Станиславова та його жителів.

«Серпень» - чергова, з небагатьох індивідуальних імпрез художника (а ще були: перформанс «Пам’ятник Братам Гартенбергам», 1997, інсталяція «Зів’яле листя», 2002, виставка фото «Цвитіння» 2008). І вперше це виставка живопису. За багато років «мовчання» митець ділиться з нами колористичними рефлексіями на оточуючий світ, на плинний час, на невловимі нюанси тканини буття.

Живопис є для автора часткою всеохоплюючої пристрасті до спостереження і доповнює загальний його погляд на все змінюваний, та неповторний світ. Виставка швидкоплинна як і враженні й імпресії минаючого літа.

Приходьте, щоб спіймати останні проміння цьогорічного літа.

29.08.2019 - 12.09.2019

цікаве
 • Виставка "Хвилини натхнення"

  Сьогодні, 10 червня, розпочинається виставка Галини Гавриленко "Хвилини натхнення"- картини виконані в техніці вишивки шовковими стрічками.&...

  Галина Гавриленко

  10.06.2013

 • Галерея "Арт на Мур"

  Виставка "RED and BLACK"

  RED & BLACK Персональна виставка живопису, графіки і фотографії  члена Національної спілки художників України Ореста Костіва. Відкриття ви...

  Орест Костів http://freetime.if.ua/news/4-culture/356-chervone-i-chorne-oresta-kostiva

  22.05.2013

 • Варто відвідати!

  Виставка "50 видантих фотографій National Geographic"

  Одразу після виставки в Києві, маємо за честь запросити вас на виставку «50 видатних фотографій National Geographic» в Івано-Франківську,...

  National Geographic Преса про виставку: Галицький кореспондент Репортер

  31.05.2013