ua pl en

Виставка живопису Галини Григорук "Dance of Soul"

Коли Розум спить, Душа танцює свій Танець. Вона вільна бути собою, не обмежена нав’язаними і придуманими кимось правилами і стереотипами. Вона вільна творити, мріяти і втілювати в життя своє вище призначення.

В сучасному світі ми не завжди прислухаємось до голосу Душі, а більше керуємось Розумом. Але чи робить це нас щасливими? Чи живемо ми в такому разі своє життя чи втілюємо чиїсь чужі ідеї?

Саме через процес творення людина єднається з Божественним, і не важливо – це написання роману, наукової статті, музичного твору, вирощування квітів чи приготування кулінарного шедевру.

Живописна серія «Балет» - це мій шлях до внутрішньої свободи, пошук відповіді на складні запитання про сенс життя, про призначення, про гармонію і щастя.

Вираження емоцій в мистецтві танцю справляє на людей одне з найсильніших вражень. Балет є вищим втіленням танцювальної пластики. Він заворожує глядача, переносить його в дивовижний світ краси, гармонії і грації, апелює до глибинних душевних поривань.

Занурюючись у тему балету хочеться відкрити для глядача дивовижний і захоплюючий світ чуттєвості, пронизливих емоцій, поетичності мови тіла, філігранності гри світла і музики. Витончені балерини, які, здається, непідвладні силі земного тяжіння, уособлюють людську Душу в її одвічному прагненні звільнитись від пут буденності, піднестися над нею і віднайти гармонію.

21.03.2019 - 08.04.2019

цікаве
 • Галерея "Арт на Мур"

  Арт-акція Мирослава Яремака "Папір.Графіт.Профіт"

  Відомий своїми дивовижними, несподіваними, але змістовними та необхідними арт-проектами івано- франківський художник-концептуаліст Мирослав Яремак у...

  03.03.2017

 • Галерея "Арт на Мур" /16.00

  Арт-проект "АСАМБЛЯЖ КОЛАЖ ІФ"

  Експонуються артефакти: Опанаса Заливахи Ореста Заборського Анатолія Звіжинського Юрія Іздрика Ростислава Котерліна Володимира Луканя Володи...

  Мирослав Яремак

  01.04.2015

 • Галерея "Арт на Мур" \ 17.00

  Арт-проект "Люстрація"

  Проект «ЛЮСТРАЦІЯ», автор Юрій Бакай. Галерея «Арт на мур», 2015 Основна ідея проекту: відображення суспільних тенденцій...

  Юрій Бакай

  17.03.2015